Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Górki Zachodnie14:25
Łowicka14:27
Łęczycka14:28
Baza Manipulacyjna (n/ż)14:29
Górecka (n/ż)14:30
Kępna (n/ż)14:31
Steczka14:32
Sówki14:33
Nowotna14:35
Zimna14:37
Kaczeńce - Sienna (n/ż)14:38
Sucharskiego
 
14:40
0 min.
 
Lenartowicza14:411 min.
 
Przeróbka14:422 min.
 
Głęboka14:444 min.
 
Brama Żuławska14:466 min.
 
Akademia Muzyczna14:477 min.
 
Szafarnia14:5010 min.
 
Dolna14:5212 min.
 
Kamienna Grobla14:5313 min.
 
Muzeum Narodowe14:5515 min.
 
Toruńska14:5616 min.
 
Brama Wyżynna14:5818 min.
 
Dworzec Główny15:0020 min.
 
Wały Piastowskie15:0121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy