Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Górki Zachodnie13:05
Łowicka13:07
Łęczycka13:08
Baza Manipulacyjna (n/ż)13:09
Górecka (n/ż)13:10
Kępna (n/ż)13:11
Steczka13:12
Sówki13:13
Nowotna13:15
Zimna13:17
Kaczeńce - Sienna (n/ż)13:18
Sucharskiego
 
13:20
0 min.
 
Lenartowicza13:211 min.
 
Przeróbka13:222 min.
 
Głęboka13:244 min.
 
Brama Żuławska13:266 min.
 
Akademia Muzyczna13:277 min.
 
Szafarnia13:3010 min.
 
Dolna13:3212 min.
 
Kamienna Grobla13:3313 min.
 
Muzeum Narodowe13:3515 min.
 
Toruńska13:3616 min.
 
Brama Wyżynna13:3818 min.
 
Dworzec Główny13:4020 min.
 
Wały Piastowskie13:4121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy