Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Górki Zachodnie10:05
Łowicka10:07
Łęczycka10:08
Baza Manipulacyjna (n/ż)10:09
Górecka (n/ż)10:10
Kępna (n/ż)10:11
Steczka10:12
Sówki10:13
Nowotna10:15
Zimna10:17
Kaczeńce - Sienna (n/ż)10:18
Sucharskiego
 
10:20
0 min.
 
Lenartowicza10:211 min.
 
Przeróbka10:222 min.
 
Głęboka10:244 min.
 
Brama Żuławska10:266 min.
 
Akademia Muzyczna10:277 min.
 
Szafarnia10:3010 min.
 
Dolna10:3212 min.
 
Kamienna Grobla10:3313 min.
 
Muzeum Narodowe10:3515 min.
 
Toruńska10:3616 min.
 
Brama Wyżynna10:3818 min.
 
Dworzec Główny10:4020 min.
 
Wały Piastowskie10:4121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy