Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Górki Zachodnie08:35
Łowicka08:37
Łęczycka08:38
Baza Manipulacyjna (n/ż)08:39
Górecka (n/ż)08:40
Kępna (n/ż)08:41
Steczka08:42
Sówki08:43
Nowotna08:45
Zimna08:47
Kaczeńce - Sienna (n/ż)08:48
Sucharskiego
 
08:50
0 min.
 
Lenartowicza08:511 min.
 
Przeróbka08:522 min.
 
Głęboka08:544 min.
 
Brama Żuławska08:566 min.
 
Akademia Muzyczna08:577 min.
 
Szafarnia09:0010 min.
 
Dolna09:0212 min.
 
Kamienna Grobla09:0313 min.
 
Muzeum Narodowe09:0515 min.
 
Toruńska09:0616 min.
 
Brama Wyżynna09:0818 min.
 
Dworzec Główny09:1020 min.
 
Wały Piastowskie09:1121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy