Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Górki Zachodnie06:11
Łowicka06:13
Łęczycka06:14
Baza Manipulacyjna (n/ż)06:15
Górecka (n/ż)06:16
Kępna (n/ż)06:17
Steczka06:18
Sówki06:19
Nowotna06:21
Zimna06:23
Kaczeńce - Sienna (n/ż)06:25
Sucharskiego
 
06:27
0 min.
 
Lenartowicza06:281 min.
 
Przeróbka06:292 min.
 
Głęboka06:314 min.
 
Brama Żuławska06:336 min.
 
Akademia Muzyczna06:347 min.
 
Szafarnia06:369 min.
 
Dolna06:3811 min.
 
Kamienna Grobla06:4013 min.
 
Muzeum Narodowe06:4215 min.
 
Toruńska06:4316 min.
 
Brama Wyżynna06:4619 min.
 
Dworzec Główny06:4821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy