Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Górki Zachodnie07:45
Łowicka07:47
Łęczycka07:48
Baza Manipulacyjna (n/ż)07:49
Górecka (n/ż)07:50
Kępna (n/ż)07:51
Steczka07:52
Sówki07:53
Nowotna07:55
Zimna07:57
Kaczeńce - Sienna (n/ż)07:58
Sucharskiego
 
08:00
0 min.
 
Lenartowicza08:011 min.
 
Przeróbka08:022 min.
 
Głęboka08:044 min.
 
Brama Żuławska08:055 min.
 
Akademia Muzyczna08:066 min.
 
Szafarnia08:088 min.
 
Dolna08:1010 min.
 
Kamienna Grobla08:1111 min.
 
Muzeum Narodowe08:1313 min.
 
Toruńska08:1414 min.
 
Brama Wyżynna08:1616 min.
 
Dworzec Główny08:1818 min.
 
Wały Piastowskie08:1919 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy