Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Górki Zachodnie21:41
Łowicka21:43
Łęczycka21:44
Baza Manipulacyjna (n/ż)21:45
Górecka (n/ż)21:46
Kępna (n/ż)21:47
Steczka21:48
Sówki21:49
Nowotna21:51
Zimna21:53
Kaczeńce - Sienna (n/ż)21:54
Sucharskiego
 
21:56
0 min.
 
Lenartowicza21:571 min.
 
Przeróbka21:582 min.
 
Głęboka22:004 min.
 
Brama Żuławska22:015 min.
 
Akademia Muzyczna22:026 min.
 
Szafarnia22:048 min.
 
Dolna22:0610 min.
 
Kamienna Grobla22:0711 min.
 
Muzeum Narodowe22:0913 min.
 
Toruńska22:1014 min.
 
Brama Wyżynna22:1216 min.
 
Dworzec Główny22:1418 min.
 
Wały Piastowskie22:1519 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy