Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Górki Zachodnie20:42
Łowicka20:44
Łęczycka20:45
Baza Manipulacyjna (n/ż)20:46
Górecka (n/ż)20:47
Kępna (n/ż)20:48
Steczka20:49
Sówki20:50
Nowotna20:52
Zimna20:54
Kaczeńce - Sienna (n/ż)20:55
Sucharskiego
 
20:57
0 min.
 
Lenartowicza20:581 min.
 
Przeróbka20:592 min.
 
Głęboka21:014 min.
 
Brama Żuławska21:025 min.
 
Akademia Muzyczna21:036 min.
 
Szafarnia21:058 min.
 
Dolna21:0710 min.
 
Kamienna Grobla21:0811 min.
 
Muzeum Narodowe21:1013 min.
 
Toruńska21:1114 min.
 
Brama Wyżynna21:1316 min.
 
Dworzec Główny21:1518 min.
 
Wały Piastowskie21:1619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy