Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Górki Zachodnie05:31
Łowicka05:33
Łęczycka05:34
Baza Manipulacyjna (n/ż)05:35
Górecka (n/ż)05:36
Kępna (n/ż)05:37
Steczka05:38
Sówki05:39
Nowotna05:41
Zimna05:43
Kaczeńce - Sienna (n/ż)05:44
Sucharskiego
 
05:46
0 min.
 
Lenartowicza05:471 min.
 
Przeróbka05:482 min.
 
Głęboka05:504 min.
 
Brama Żuławska05:515 min.
 
Akademia Muzyczna05:526 min.
 
Szafarnia05:548 min.
 
Dolna05:5610 min.
 
Kamienna Grobla05:5711 min.
 
Muzeum Narodowe05:5913 min.
 
Toruńska06:0014 min.
 
Brama Wyżynna06:0216 min.
 
Dworzec Główny06:0418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy