Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Górki Zachodnie16:38
Łowicka16:40
Łęczycka16:41
Baza Manipulacyjna (n/ż)16:42
Górecka (n/ż)16:43
Kępna (n/ż)16:44
Steczka16:45
Sówki16:46
Nowotna16:48
Zimna16:50
Kaczeńce - Sienna (n/ż)16:52
Sucharskiego
 
16:54
0 min.
 
Lenartowicza16:551 min.
 
Przeróbka16:562 min.
 
Głęboka16:584 min.
 
Brama Żuławska17:006 min.
 
Akademia Muzyczna17:017 min.
 
Szafarnia17:039 min.
 
Dolna17:0511 min.
 
Kamienna Grobla17:0713 min.
 
Muzeum Narodowe17:1016 min.
 
Toruńska17:1117 min.
 
Brama Wyżynna17:1420 min.
 
Dworzec Główny17:1622 min.
 
Wały Piastowskie17:1723 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy