Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Górki Zachodnie14:58
Łowicka15:00
Łęczycka15:01
Baza Manipulacyjna (n/ż)15:02
Górecka (n/ż)15:03
Kępna (n/ż)15:04
Steczka15:05
Sówki15:06
Nowotna15:08
Zimna15:10
Kaczeńce - Sienna (n/ż)15:12
Sucharskiego
 
15:14
0 min.
 
Lenartowicza15:151 min.
 
Przeróbka15:162 min.
 
Głęboka15:184 min.
 
Brama Żuławska15:206 min.
 
Akademia Muzyczna15:217 min.
 
Szafarnia15:239 min.
 
Dolna15:2511 min.
 
Kamienna Grobla15:2713 min.
 
Muzeum Narodowe15:3016 min.
 
Toruńska15:3117 min.
 
Brama Wyżynna15:3420 min.
 
Dworzec Główny15:3622 min.
 
Wały Piastowskie15:3723 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy