Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Górki Zachodnie14:17
Łowicka14:19
Łęczycka14:20
Baza Manipulacyjna (n/ż)14:21
Górecka (n/ż)14:22
Kępna (n/ż)14:23
Steczka14:24
Sówki14:25
Nowotna14:27
Zimna14:29
Kaczeńce - Sienna (n/ż)14:31
Sucharskiego
 
14:33
0 min.
 
Lenartowicza14:341 min.
 
Przeróbka14:352 min.
 
Głęboka14:374 min.
 
Brama Żuławska14:396 min.
 
Akademia Muzyczna14:407 min.
 
Szafarnia14:429 min.
 
Dolna14:4411 min.
 
Kamienna Grobla14:4613 min.
 
Muzeum Narodowe14:4916 min.
 
Toruńska14:5017 min.
 
Brama Wyżynna14:5320 min.
 
Dworzec Główny14:5522 min.
 
Wały Piastowskie14:5623 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy