Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Górki Zachodnie10:24
Łowicka10:26
Łęczycka10:27
Baza Manipulacyjna (n/ż)10:28
Górecka (n/ż)10:29
Kępna (n/ż)10:30
Steczka10:31
Sówki10:32
Nowotna10:34
Zimna10:36
Kaczeńce - Sienna (n/ż)10:38
Sucharskiego
 
10:40
0 min.
 
Lenartowicza10:411 min.
 
Przeróbka10:422 min.
 
Głęboka10:444 min.
 
Brama Żuławska10:466 min.
 
Akademia Muzyczna10:477 min.
 
Szafarnia10:499 min.
 
Dolna10:5111 min.
 
Kamienna Grobla10:5313 min.
 
Muzeum Narodowe10:5515 min.
 
Toruńska10:5616 min.
 
Brama Wyżynna10:5818 min.
 
Dworzec Główny11:0020 min.
 
Wały Piastowskie11:0121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy