Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Górki Zachodnie09:04
Łowicka09:06
Łęczycka09:07
Baza Manipulacyjna (n/ż)09:08
Górecka (n/ż)09:09
Kępna (n/ż)09:10
Steczka09:11
Sówki09:12
Nowotna09:14
Zimna09:16
Kaczeńce - Sienna (n/ż)09:18
Sucharskiego
 
09:20
0 min.
 
Lenartowicza09:211 min.
 
Przeróbka09:222 min.
 
Głęboka09:244 min.
 
Brama Żuławska09:266 min.
 
Akademia Muzyczna09:277 min.
 
Szafarnia09:299 min.
 
Dolna09:3111 min.
 
Kamienna Grobla09:3313 min.
 
Muzeum Narodowe09:3515 min.
 
Toruńska09:3616 min.
 
Brama Wyżynna09:3818 min.
 
Dworzec Główny09:4020 min.
 
Wały Piastowskie09:4121 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy