Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Górki Zachodnie08:31
Łowicka08:33
Łęczycka08:34
Baza Manipulacyjna (n/ż)08:35
Górecka (n/ż)08:36
Kępna (n/ż)08:37
Steczka08:38
Sówki08:39
Nowotna08:41
Zimna08:43
Kaczeńce - Sienna (n/ż)08:45
Sucharskiego
 
08:47
0 min.
 
Lenartowicza08:481 min.
 
Przeróbka08:492 min.
 
Głęboka08:514 min.
 
Brama Żuławska08:536 min.
 
Akademia Muzyczna08:547 min.
 
Szafarnia08:569 min.
 
Dolna08:5811 min.
 
Kamienna Grobla09:0013 min.
 
Muzeum Narodowe09:0215 min.
 
Toruńska09:0316 min.
 
Brama Wyżynna09:0619 min.
 
Dworzec Główny09:0821 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy