Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Górki Zachodnie07:11
Łowicka07:13
Łęczycka07:14
Baza Manipulacyjna (n/ż)07:15
Górecka (n/ż)07:16
Kępna (n/ż)07:17
Steczka07:18
Sówki07:19
Nowotna07:21
Zimna07:23
Kaczeńce - Sienna (n/ż)
 
07:25
0 min.
 
Sucharskiego07:272 min.
 
Lenartowicza07:283 min.
 
Przeróbka07:294 min.
 
Głęboka07:316 min.
 
Brama Żuławska07:338 min.
 
Akademia Muzyczna07:349 min.
 
Szafarnia07:3611 min.
 
Dolna07:3813 min.
 
Kamienna Grobla07:4015 min.
 
Muzeum Narodowe07:4217 min.
 
Toruńska07:4318 min.
 
Brama Wyżynna07:4621 min.
 
Dworzec Główny07:4823 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy