Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Górki Zachodnie19:12
Łowicka19:14
Łęczycka19:15
Baza Manipulacyjna (n/ż)19:16
Górecka (n/ż)19:17
Kępna (n/ż)19:18
Steczka19:19
Sówki19:20
Nowotna19:22
Zimna
 
19:24
0 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)19:262 min.
 
Sucharskiego19:284 min.
 
Lenartowicza19:295 min.
 
Przeróbka19:306 min.
 
Głęboka19:328 min.
 
Brama Żuławska19:3410 min.
 
Akademia Muzyczna19:3511 min.
 
Szafarnia19:3713 min.
 
Dolna19:3915 min.
 
Kamienna Grobla19:4117 min.
 
Muzeum Narodowe19:4319 min.
 
Toruńska19:4420 min.
 
Brama Wyżynna19:4622 min.
 
Dworzec Główny19:4824 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy