Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Górki Zachodnie17:17
Łowicka17:19
Łęczycka17:20
Baza Manipulacyjna (n/ż)17:21
Górecka (n/ż)17:22
Kępna (n/ż)17:23
Steczka17:24
Sówki17:25
Nowotna17:27
Zimna
 
17:29
0 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)17:312 min.
 
Sucharskiego17:334 min.
 
Lenartowicza17:345 min.
 
Przeróbka17:356 min.
 
Głęboka17:378 min.
 
Brama Żuławska17:3910 min.
 
Akademia Muzyczna17:4011 min.
 
Szafarnia17:4213 min.
 
Dolna17:4415 min.
 
Kamienna Grobla17:4617 min.
 
Muzeum Narodowe17:4920 min.
 
Toruńska17:5021 min.
 
Brama Wyżynna17:5324 min.
 
Dworzec Główny17:5526 min.
 
Wały Piastowskie17:5627 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy