Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Górki Zachodnie11:44
Łowicka11:46
Łęczycka11:47
Baza Manipulacyjna (n/ż)11:48
Górecka (n/ż)11:49
Kępna (n/ż)11:50
Steczka11:51
Sówki11:52
Nowotna11:54
Zimna
 
11:56
0 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)11:582 min.
 
Sucharskiego12:004 min.
 
Lenartowicza12:015 min.
 
Przeróbka12:026 min.
 
Głęboka12:048 min.
 
Brama Żuławska12:0610 min.
 
Akademia Muzyczna12:0711 min.
 
Szafarnia12:0913 min.
 
Dolna12:1115 min.
 
Kamienna Grobla12:1317 min.
 
Muzeum Narodowe12:1519 min.
 
Toruńska12:1620 min.
 
Brama Wyżynna12:1822 min.
 
Dworzec Główny12:2024 min.
 
Wały Piastowskie12:2125 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy