Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Wały Piastowskie06:18
Dworzec Główny06:20
Brama Wyżynna06:22
Muzeum Narodowe06:25
Kamienna Grobla06:27
Chłodna06:29
Akademia Muzyczna06:30
Elbląska06:31
Głęboka06:32
Bajki06:34
Dickensa (n/ż)06:35
Kaczeńce - Sienna (n/ż)06:36
Zimna06:38
Nowotna
 
06:39
0 min.
 
Sówki06:412 min.
 
Steczka06:423 min.
 
Kępna (n/ż)06:434 min.
 
Górecka (n/ż)06:445 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)06:456 min.
 
Łęczycka06:467 min.
 
Łowicka06:478 min.
 
Górki Zachodnie06:4910 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy