Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wały Piastowskie12:52
Dworzec Główny12:54
Brama Wyżynna12:56
Muzeum Narodowe12:59
Kamienna Grobla13:02
Chłodna13:04
Akademia Muzyczna13:05
Elbląska13:07
Głęboka13:08
Bajki13:10
Dickensa (n/ż)13:11
Kaczeńce - Sienna (n/ż)13:12
Zimna13:14
Nowotna
 
13:16
0 min.
 
Sówki13:182 min.
 
Steczka13:193 min.
 
Kępna (n/ż)13:204 min.
 
Górecka (n/ż)13:215 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)13:226 min.
 
Łęczycka13:237 min.
 
Łowicka13:248 min.
 
Górki Zachodnie13:2610 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy