Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wały Piastowskie10:22
Dworzec Główny10:24
Brama Wyżynna10:26
Muzeum Narodowe10:29
Kamienna Grobla10:32
Chłodna10:34
Akademia Muzyczna10:35
Elbląska10:37
Głęboka10:38
Bajki10:40
Dickensa (n/ż)10:41
Kaczeńce - Sienna (n/ż)10:42
Zimna10:44
Nowotna
 
10:46
0 min.
 
Sówki10:482 min.
 
Steczka10:493 min.
 
Kępna (n/ż)10:504 min.
 
Górecka (n/ż)10:515 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)10:526 min.
 
Łęczycka10:537 min.
 
Łowicka10:548 min.
 
Górki Zachodnie10:5610 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy