Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Górki Zachodnie15:05
Łowicka15:07
Łęczycka15:08
Baza Manipulacyjna (n/ż)15:09
Górecka (n/ż)15:10
Kępna (n/ż)15:11
Steczka15:12
Sówki15:13
Nowotna15:15
Zimna15:17
Sucharskiego15:20
Lenartowicza15:21
Przeróbka15:22
Głęboka
 
15:24
0 min.
 
Brama Żuławska15:262 min.
 
Akademia Muzyczna15:273 min.
 
Szafarnia15:306 min.
 
Dolna15:328 min.
 
Kamienna Grobla15:339 min.
 
Muzeum Narodowe15:3511 min.
 
Toruńska15:3612 min.
 
Brama Wyżynna15:3814 min.
 
Dworzec Główny15:4016 min.
 
Wały Piastowskie15:4117 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy