Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Górki Zachodnie17:37
Łowicka17:39
Łęczycka17:40
Baza Manipulacyjna (n/ż)17:41
Górecka (n/ż)17:42
Kępna (n/ż)17:43
Steczka17:44
Sówki17:45
Nowotna17:47
Zimna17:49
Sucharskiego17:53
Lenartowicza17:54
Przeróbka17:55
Głęboka
 
17:57
0 min.
 
Brama Żuławska17:592 min.
 
Akademia Muzyczna18:003 min.
 
Szafarnia18:025 min.
 
Dolna18:047 min.
 
Kamienna Grobla18:069 min.
 
Muzeum Narodowe18:0912 min.
 
Toruńska18:1013 min.
 
Brama Wyżynna18:1316 min.
 
Dworzec Główny18:1720 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy