Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Górki Zachodnie15:18
Łowicka15:20
Łęczycka15:21
Baza Manipulacyjna (n/ż)15:22
Górecka (n/ż)15:23
Kępna (n/ż)15:24
Steczka15:25
Sówki15:26
Nowotna15:28
Zimna15:30
Sucharskiego15:34
Lenartowicza15:35
Przeróbka15:36
Głęboka
 
15:38
0 min.
 
Brama Żuławska15:402 min.
 
Akademia Muzyczna15:413 min.
 
Szafarnia15:435 min.
 
Dolna15:457 min.
 
Kamienna Grobla15:479 min.
 
Muzeum Narodowe15:5012 min.
 
Toruńska15:5113 min.
 
Brama Wyżynna15:5416 min.
 
Dworzec Główny15:5618 min.
 
Wały Piastowskie15:5719 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy