Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Górki Zachodnie13:04
Łowicka13:06
Łęczycka13:07
Baza Manipulacyjna (n/ż)13:08
Górecka (n/ż)13:09
Kępna (n/ż)13:10
Steczka13:11
Sówki13:12
Nowotna13:14
Zimna13:16
Sucharskiego13:20
Lenartowicza13:21
Przeróbka13:22
Głęboka
 
13:24
0 min.
 
Brama Żuławska13:262 min.
 
Akademia Muzyczna13:273 min.
 
Szafarnia13:295 min.
 
Dolna13:317 min.
 
Kamienna Grobla13:339 min.
 
Muzeum Narodowe13:3511 min.
 
Toruńska13:3612 min.
 
Brama Wyżynna13:3814 min.
 
Dworzec Główny13:4016 min.
 
Wały Piastowskie13:4117 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy