Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Górki Zachodnie09:44
Łowicka09:46
Łęczycka09:47
Baza Manipulacyjna (n/ż)09:48
Górecka (n/ż)09:49
Kępna (n/ż)09:50
Steczka09:51
Sówki09:52
Nowotna09:54
Zimna09:56
Sucharskiego10:00
Lenartowicza10:01
Przeróbka10:02
Głęboka
 
10:04
0 min.
 
Brama Żuławska10:062 min.
 
Akademia Muzyczna10:073 min.
 
Szafarnia10:095 min.
 
Dolna10:117 min.
 
Kamienna Grobla10:139 min.
 
Muzeum Narodowe10:1511 min.
 
Toruńska10:1612 min.
 
Brama Wyżynna10:1814 min.
 
Dworzec Główny10:2016 min.
 
Wały Piastowskie10:2117 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy