Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Górki Zachodnie20:00
Łowicka20:02
Łęczycka20:03
Baza Manipulacyjna (n/ż)20:04
Górecka (n/ż)20:05
Kępna (n/ż)20:06
Steczka20:07
Sówki20:08
Nowotna20:10
Zimna20:12
Sucharskiego20:15
Lenartowicza
 
20:16
0 min.
 
Przeróbka20:171 min.
 
Głęboka20:193 min.
 
Brama Żuławska20:204 min.
 
Akademia Muzyczna20:215 min.
 
Szafarnia20:237 min.
 
Dolna20:259 min.
 
Kamienna Grobla20:2610 min.
 
Muzeum Narodowe20:2812 min.
 
Toruńska20:2913 min.
 
Brama Wyżynna20:3115 min.
 
Dworzec Główny20:3317 min.
 
Wały Piastowskie20:3418 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy