Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Górki Zachodnie16:25
Łowicka16:27
Łęczycka16:28
Baza Manipulacyjna (n/ż)16:29
Górecka (n/ż)16:30
Kępna (n/ż)16:31
Steczka16:32
Sówki16:33
Nowotna16:35
Zimna16:37
Sucharskiego16:40
Lenartowicza
 
16:41
0 min.
 
Przeróbka16:421 min.
 
Głęboka16:443 min.
 
Brama Żuławska16:465 min.
 
Akademia Muzyczna16:476 min.
 
Szafarnia16:509 min.
 
Dolna16:5211 min.
 
Kamienna Grobla16:5312 min.
 
Muzeum Narodowe16:5514 min.
 
Toruńska16:5615 min.
 
Brama Wyżynna16:5817 min.
 
Dworzec Główny17:0019 min.
 
Wały Piastowskie17:0120 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy