Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Górki Zachodnie06:31
Łowicka06:33
Łęczycka06:34
Baza Manipulacyjna (n/ż)06:35
Górecka (n/ż)06:36
Kępna (n/ż)06:37
Steczka06:38
Sówki06:39
Nowotna06:41
Zimna06:43
Sucharskiego06:47
Lenartowicza
 
06:48
0 min.
 
Przeróbka06:491 min.
 
Głęboka06:513 min.
 
Brama Żuławska06:535 min.
 
Akademia Muzyczna06:546 min.
 
Szafarnia06:568 min.
 
Dolna06:5810 min.
 
Kamienna Grobla07:0012 min.
 
Muzeum Narodowe07:0214 min.
 
Toruńska07:0315 min.
 
Brama Wyżynna07:0618 min.
 
Dworzec Główny07:0820 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy