Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Górki Zachodnie22:41
Łowicka22:43
Łęczycka22:44
Baza Manipulacyjna (n/ż)22:45
Górecka (n/ż)22:46
Kępna (n/ż)22:47
Steczka22:48
Sówki22:49
Nowotna22:51
Zimna22:53
Sucharskiego22:56
Lenartowicza
 
22:57
0 min.
 
Przeróbka22:581 min.
 
Głęboka23:003 min.
 
Brama Żuławska23:014 min.
 
Akademia Muzyczna23:025 min.
 
Szafarnia23:047 min.
 
Dolna23:069 min.
 
Kamienna Grobla23:0710 min.
 
Muzeum Narodowe23:0912 min.
 
Toruńska23:1013 min.
 
Brama Wyżynna23:1215 min.
 
Dworzec Główny23:1417 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy