Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Górki Zachodnie20:12
Łowicka20:14
Łęczycka20:15
Baza Manipulacyjna (n/ż)20:16
Górecka (n/ż)20:17
Kępna (n/ż)20:18
Steczka20:19
Sówki20:20
Nowotna20:22
Zimna20:24
Sucharskiego20:27
Lenartowicza
 
20:28
0 min.
 
Przeróbka20:291 min.
 
Głęboka20:313 min.
 
Brama Żuławska20:324 min.
 
Akademia Muzyczna20:335 min.
 
Szafarnia20:357 min.
 
Dolna20:379 min.
 
Kamienna Grobla20:3810 min.
 
Muzeum Narodowe20:4012 min.
 
Toruńska20:4113 min.
 
Brama Wyżynna20:4315 min.
 
Dworzec Główny20:4517 min.
 
Wały Piastowskie20:4618 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy