Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Górki Zachodnie19:42
Łowicka19:44
Łęczycka19:45
Baza Manipulacyjna (n/ż)19:46
Górecka (n/ż)19:47
Kępna (n/ż)19:48
Steczka19:49
Sówki19:50
Nowotna19:52
Zimna19:54
Sucharskiego19:58
Lenartowicza
 
19:59
0 min.
 
Przeróbka20:001 min.
 
Głęboka20:023 min.
 
Brama Żuławska20:045 min.
 
Akademia Muzyczna20:056 min.
 
Szafarnia20:078 min.
 
Dolna20:0910 min.
 
Kamienna Grobla20:1112 min.
 
Muzeum Narodowe20:1314 min.
 
Toruńska20:1415 min.
 
Brama Wyżynna20:1617 min.
 
Dworzec Główny20:1819 min.
 
Wały Piastowskie20:1920 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy