Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Górki Zachodnie16:38
Łowicka16:40
Łęczycka16:41
Baza Manipulacyjna (n/ż)16:42
Górecka (n/ż)16:43
Kępna (n/ż)16:44
Steczka16:45
Sówki16:46
Nowotna16:48
Zimna16:50
Sucharskiego16:54
Lenartowicza
 
16:55
0 min.
 
Przeróbka16:561 min.
 
Głęboka16:583 min.
 
Brama Żuławska17:005 min.
 
Akademia Muzyczna17:016 min.
 
Szafarnia17:038 min.
 
Dolna17:0510 min.
 
Kamienna Grobla17:0712 min.
 
Muzeum Narodowe17:1015 min.
 
Toruńska17:1116 min.
 
Brama Wyżynna17:1419 min.
 
Dworzec Główny17:1621 min.
 
Wały Piastowskie17:1722 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy