Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Górki Zachodnie16:18
Łowicka16:20
Łęczycka16:21
Baza Manipulacyjna (n/ż)16:22
Górecka (n/ż)16:23
Kępna (n/ż)16:24
Steczka16:25
Sówki16:26
Nowotna16:28
Zimna16:30
Sucharskiego16:34
Lenartowicza
 
16:35
0 min.
 
Przeróbka16:361 min.
 
Głęboka16:383 min.
 
Brama Żuławska16:405 min.
 
Akademia Muzyczna16:416 min.
 
Szafarnia16:438 min.
 
Dolna16:4510 min.
 
Kamienna Grobla16:4712 min.
 
Muzeum Narodowe16:5015 min.
 
Toruńska16:5116 min.
 
Brama Wyżynna16:5419 min.
 
Dworzec Główny16:5621 min.
 
Wały Piastowskie16:5722 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy