Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Górki Zachodnie11:04
Łowicka11:06
Łęczycka11:07
Baza Manipulacyjna (n/ż)11:08
Górecka (n/ż)11:09
Kępna (n/ż)11:10
Steczka11:11
Sówki11:12
Nowotna11:14
Zimna11:16
Sucharskiego11:20
Lenartowicza
 
11:21
0 min.
 
Przeróbka11:221 min.
 
Głęboka11:243 min.
 
Brama Żuławska11:265 min.
 
Akademia Muzyczna11:276 min.
 
Szafarnia11:298 min.
 
Dolna11:3110 min.
 
Kamienna Grobla11:3312 min.
 
Muzeum Narodowe11:3514 min.
 
Toruńska11:3615 min.
 
Brama Wyżynna11:3817 min.
 
Dworzec Główny11:4019 min.
 
Wały Piastowskie11:4120 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy