Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Górki Zachodnie09:04
Łowicka09:06
Łęczycka09:07
Baza Manipulacyjna (n/ż)09:08
Górecka (n/ż)09:09
Kępna (n/ż)09:10
Steczka09:11
Sówki09:12
Nowotna09:14
Zimna09:16
Sucharskiego09:20
Lenartowicza
 
09:21
0 min.
 
Przeróbka09:221 min.
 
Głęboka09:243 min.
 
Brama Żuławska09:265 min.
 
Akademia Muzyczna09:276 min.
 
Szafarnia09:298 min.
 
Dolna09:3110 min.
 
Kamienna Grobla09:3312 min.
 
Muzeum Narodowe09:3514 min.
 
Toruńska09:3615 min.
 
Brama Wyżynna09:3817 min.
 
Dworzec Główny09:4019 min.
 
Wały Piastowskie09:4120 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy