Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Górki Zachodnie07:31
Łowicka07:33
Łęczycka07:34
Baza Manipulacyjna (n/ż)07:35
Górecka (n/ż)07:36
Kępna (n/ż)07:37
Steczka07:38
Sówki07:39
Nowotna07:41
Zimna
 
07:43
0 min.
 
Sucharskiego07:474 min.
 
Lenartowicza07:485 min.
 
Przeróbka07:496 min.
 
Głęboka07:518 min.
 
Brama Żuławska07:5310 min.
 
Akademia Muzyczna07:5411 min.
 
Szafarnia07:5613 min.
 
Dolna07:5815 min.
 
Kamienna Grobla08:0017 min.
 
Muzeum Narodowe08:0219 min.
 
Toruńska08:0320 min.
 
Brama Wyżynna08:0623 min.
 
Dworzec Główny08:0825 min.
 
Wały Piastowskie08:0926 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy