Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Górki Zachodnie17:37
Łowicka17:39
Łęczycka17:40
Baza Manipulacyjna (n/ż)17:41
Górecka (n/ż)17:42
Kępna (n/ż)17:43
Steczka17:44
Sówki17:45
Nowotna17:47
Zimna
 
17:49
0 min.
 
Sucharskiego17:534 min.
 
Lenartowicza17:545 min.
 
Przeróbka17:556 min.
 
Głęboka17:578 min.
 
Brama Żuławska17:5910 min.
 
Akademia Muzyczna18:0011 min.
 
Szafarnia18:0213 min.
 
Dolna18:0415 min.
 
Kamienna Grobla18:0617 min.
 
Muzeum Narodowe18:0920 min.
 
Toruńska18:1021 min.
 
Brama Wyżynna18:1324 min.
 
Dworzec Główny18:1728 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy