Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Wały Piastowskie17:02
Dworzec Główny17:04
Brama Wyżynna17:06
Muzeum Narodowe17:09
Dobra (n/ż)17:11
Wróbla17:12
Chłodna17:14
Akademia Muzyczna17:15
Elbląska
 
17:17
0 min.
 
Głęboka17:181 min.
 
Bajki17:203 min.
 
Dickensa (n/ż)17:214 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)17:225 min.
 
Zimna17:247 min.
 
Nowotna17:269 min.
 
Sówki17:2811 min.
 
Steczka17:2912 min.
 
Kępna (n/ż)17:3013 min.
 
Górecka (n/ż)17:3114 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)17:3215 min.
 
Łęczycka17:3316 min.
 
Łowicka17:3417 min.
 
Górki Zachodnie17:3619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy