Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Wały Piastowskie15:42
Dworzec Główny15:44
Brama Wyżynna15:46
Muzeum Narodowe15:49
Dobra (n/ż)15:51
Wróbla15:52
Chłodna15:54
Akademia Muzyczna15:55
Elbląska
 
15:57
0 min.
 
Głęboka15:581 min.
 
Bajki16:003 min.
 
Dickensa (n/ż)16:014 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)16:025 min.
 
Zimna16:047 min.
 
Nowotna16:069 min.
 
Sówki16:0811 min.
 
Steczka16:0912 min.
 
Kępna (n/ż)16:1013 min.
 
Górecka (n/ż)16:1114 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)16:1215 min.
 
Łęczycka16:1316 min.
 
Łowicka16:1417 min.
 
Górki Zachodnie16:1619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy