Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie13:02
Dworzec Główny13:04
Brama Wyżynna13:06
Muzeum Narodowe13:09
Dobra (n/ż)13:11
Wróbla13:12
Chłodna13:14
Akademia Muzyczna13:15
Elbląska
 
13:17
0 min.
 
Głęboka13:181 min.
 
Bajki13:203 min.
 
Dickensa (n/ż)13:214 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)13:225 min.
 
Zimna13:247 min.
 
Nowotna13:269 min.
 
Sówki13:2811 min.
 
Steczka13:2912 min.
 
Kępna (n/ż)13:3013 min.
 
Górecka (n/ż)13:3114 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)13:3215 min.
 
Łęczycka13:3316 min.
 
Łowicka13:3417 min.
 
Górki Zachodnie13:3619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy