Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wały Piastowskie10:22
Dworzec Główny10:24
Brama Wyżynna10:26
Muzeum Narodowe10:29
Dobra (n/ż)10:31
Wróbla10:32
Chłodna10:34
Akademia Muzyczna10:35
Elbląska
 
10:37
0 min.
 
Głęboka10:381 min.
 
Bajki10:403 min.
 
Dickensa (n/ż)10:414 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)10:425 min.
 
Zimna10:447 min.
 
Nowotna10:469 min.
 
Sówki10:4811 min.
 
Steczka10:4912 min.
 
Kępna (n/ż)10:5013 min.
 
Górecka (n/ż)10:5114 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)10:5215 min.
 
Łęczycka10:5316 min.
 
Łowicka10:5417 min.
 
Górki Zachodnie10:5619 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy