Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Dworzec Główny04:56
Brama Wyżynna04:58
Muzeum Narodowe05:01
Dobra (n/ż)05:02
Wróbla05:03
Chłodna05:05
Akademia Muzyczna05:06
Elbląska05:07
Głęboka05:08
Bajki05:10
Dickensa (n/ż)05:11
Kaczeńce - Sienna (n/ż)05:12
Zimna05:14
Nowotna05:15
Sówki
 
05:17
0 min.
 
Steczka05:181 min.
 
Kępna (n/ż)05:192 min.
 
Górecka (n/ż)05:203 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)05:214 min.
 
Łęczycka05:225 min.
 
Łowicka05:236 min.
 
Górki Zachodnie05:258 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy