Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Dworzec Główny14:14
Brama Wyżynna14:17
Muzeum Narodowe14:21
Dobra (n/ż)14:23
Wróbla14:24
Chłodna14:26
Akademia Muzyczna14:27
Elbląska14:29
Głęboka14:30
Bajki14:32
Dickensa (n/ż)14:33
Kaczeńce - Sienna (n/ż)14:34
Zimna14:36
Nowotna14:38
Sówki
 
14:40
0 min.
 
Steczka14:411 min.
 
Kępna (n/ż)14:422 min.
 
Górecka (n/ż)14:433 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)14:444 min.
 
Łęczycka14:455 min.
 
Łowicka14:466 min.
 
Górki Zachodnie14:488 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy