Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Wały Piastowskie22:00
Dworzec Główny22:02
Brama Wyżynna22:04
Muzeum Narodowe22:07
Dobra (n/ż)22:08
Wróbla22:09
Chłodna22:11
Akademia Muzyczna22:12
Elbląska22:13
Głęboka22:14
Bajki22:16
Dickensa (n/ż)
 
22:17
0 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)22:181 min.
 
Zimna22:203 min.
 
Nowotna22:214 min.
 
Sówki22:236 min.
 
Steczka22:247 min.
 
Kępna (n/ż)22:258 min.
 
Górecka (n/ż)22:269 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)22:2710 min.
 
Łęczycka22:2811 min.
 
Łowicka22:2912 min.
 
Górki Zachodnie22:3114 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy