Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wały Piastowskie16:22
Dworzec Główny16:24
Brama Wyżynna16:26
Muzeum Narodowe16:29
Dobra (n/ż)16:31
Wróbla16:32
Chłodna16:34
Akademia Muzyczna16:35
Elbląska16:37
Głęboka16:38
Bajki16:40
Dickensa (n/ż)
 
16:41
0 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)16:421 min.
 
Zimna16:443 min.
 
Nowotna16:465 min.
 
Sówki16:487 min.
 
Steczka16:498 min.
 
Kępna (n/ż)16:509 min.
 
Górecka (n/ż)16:5110 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)16:5211 min.
 
Łęczycka16:5312 min.
 
Łowicka16:5413 min.
 
Górki Zachodnie16:5615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy