Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Wały Piastowskie13:02
Dworzec Główny13:04
Brama Wyżynna13:06
Muzeum Narodowe13:09
Dobra (n/ż)13:11
Wróbla13:12
Chłodna13:14
Akademia Muzyczna13:15
Elbląska13:17
Głęboka13:18
Bajki13:20
Dickensa (n/ż)
 
13:21
0 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)13:221 min.
 
Zimna13:243 min.
 
Nowotna13:265 min.
 
Sówki13:287 min.
 
Steczka13:298 min.
 
Kępna (n/ż)13:309 min.
 
Górecka (n/ż)13:3110 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)13:3211 min.
 
Łęczycka13:3312 min.
 
Łowicka13:3413 min.
 
Górki Zachodnie13:3615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy