Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Wały Piastowskie11:02
Dworzec Główny11:04
Brama Wyżynna11:06
Muzeum Narodowe11:09
Dobra (n/ż)11:11
Wróbla11:12
Chłodna11:14
Akademia Muzyczna11:15
Elbląska11:17
Głęboka11:18
Bajki11:20
Dickensa (n/ż)
 
11:21
0 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)11:221 min.
 
Zimna11:243 min.
 
Nowotna11:265 min.
 
Sówki11:287 min.
 
Steczka11:298 min.
 
Kępna (n/ż)11:309 min.
 
Górecka (n/ż)11:3110 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)11:3211 min.
 
Łęczycka11:3312 min.
 
Łowicka11:3413 min.
 
Górki Zachodnie11:3615 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy