Rozkład jazdy na: Śr., 26.02.2020
Dworzec Główny04:56
Brama Wyżynna04:58
Muzeum Narodowe05:01
Dobra (n/ż)05:02
Wróbla05:03
Chłodna05:05
Akademia Muzyczna05:06
Elbląska05:07
Głęboka05:08
Bajki05:10
Dickensa (n/ż)
 
05:11
0 min.
 
Kaczeńce - Sienna (n/ż)05:121 min.
 
Zimna05:143 min.
 
Nowotna05:154 min.
 
Sówki05:176 min.
 
Steczka05:187 min.
 
Kępna (n/ż)05:198 min.
 
Górecka (n/ż)05:209 min.
 
Baza Manipulacyjna (n/ż)05:2110 min.
 
Łęczycka05:2211 min.
 
Łowicka05:2312 min.
 
Górki Zachodnie05:2514 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy